Townsquare Media

MAKING UNCRUSTABLES WILL SAVE YOU MONEY

Are you one of those crazy parents who buy your PB and J's already made for you?  The one's that cost $8 per box of 6?

Well....I'm one of those parents...and the sad thing is...my kids are in their 20's. What the heck? I told my Mom about all the wasted money on sandwiches for these boys and she said, "I have a sandwich maker!" Let's do this.

Enter your number to get our free mobile app

Step by step instructions are below. Even if I didn't provide them, I'm pretty sure you professional sandwich Moms and Dads could figure this one out. Enjoy and save.

THE SECRET

What to do with all that extra bread? There is a special surprise at the bottom of the list for you. Nothing goes to waste.

 

HOMEMADE UNCRUSTABLES